Szkolenia

Jeśli podoba Ci się mój blog, jeśli chciałbyś, abym podzielił się z Tobą bardziej szczegółowo swoją wiedzą w interesujących Cię, konkretnych i indywidualnych obszarach, zapraszam Cię serdecznie, Drogi Czytelniku, do skorzystania z prowadzonych przeze mnie szkoleń, warsztatów, prelekcji i wykładów.

Savoir-vivre - Leszek Leopold Kazimierski

Szkolenie savoir-vivre, prowadzi Leszek Kazimierski.

Szkoleniami zajmuję się od 1996 roku, czyli już 18 lat. Specjalizuję się w trzech głównych obszarach szkoleniowych:

  1. Savoir-vivre (etykieta w biznesie, w pracy, w domu i wśród znajomych, jak się zachować na przyjęciach oficjalnych i prywatnych, jak z klasą przejść przez życie)
  2. Efektywność osobista (szybkie czytanie, szybka nauka języków obcych, szybkie i efektywne notowania, tzw. mapy myśli, zarządzanie sobą w czasie,  motywowanie innych i automotywacja, efektywna komunikacja interpersonalna i asertywność, obrona przed manipulacją)
  3. Sztuka wystąpień i prezentacji publicznych (jak profesjonalnie, dobrze i bez przejmowania się tremą przygotować i zrealizować porywające widownię wystąpienie publiczne, trening dla trenerów)

Pod linkami znajdują się odnośniki do stron ze szczegółowym programem.

Poza powyższymi tematami realizuję też szkolenia z zakresu:

Napisałem dwie książki z dziedziny savoir-vivre (zobacz opis książki) i sztuki wystąpień publicznych (zobacz opis książki) oraz mnóstwo artykułów (patrz mój BLOG). Moje książki są też dostępne w moim sklepie internetowym.

Mam też parę swoich krótkich filmików-trailerów na youtube, które mogą posłużyć jako próbka mojego sposobu prowadzenia zajęć.

Ciekawe są też nagrane audycje w Radiu Katowice – rozmowy o savoir-vivre, które udostępniam na mojej stronie www.

Więcej informacji na temat ciekawych szkoleń

Śląski Instytut Szkoleń

Śląski Instytut Szkoleń


Jeśli chcesz umówić się na indywidualną rozmowę, konsultację lub na szkolenia ZAMKNIĘTE, tylko dla pracowników Twojej firmy, skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego:

Reklamy